Twoje imię/nazwisko/pseudonim

Adres e-mail znajomego

Gratulacje!!!

REPREZENTACJA ZESPOŁU SZKÓŁ nr 14 im. Ambasadorów Praw Człowieka w Gorzowie Wielkopolskim w składzie:
Cymerman Marzena, Pieczychlebek Sandra, Pietrucha Mariusz, Szymczak Rafał i Ćwiertnia Daniel startowała 19.05.2011 r.
na stadionie la ZWKF w Gorzowie ul. Wyszyńskiego w GORZOWSKIEJ SPARTAKIADZIE MŁODZIEŻY SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH.

LA - biegi przełajowe

Był to bardzo pracowity okres startowy - uczniowie startowali
w trzech imprezach dzień po dniu.
Sportowcy z naszej szkoły pokazali , że są w bardzo dobrej dyspozycji. Udowadnili to stając wiele razy na podium.
Najbardziej utytułowana została Sandra Pieczychlebek, która trzykrotnie wygrała swoje biegi. Dwa zwycięstwa odniosła Marzena Cymerman, która w trzecim biegu uplasowała się na 2 pozycji. Dwa zwycięstwa wywalczył również Mariusz Pietrucha, ale w trzecim dniu sił wystarczyło tylko albo aż na trzecie miejsce. Pozostali uczniowie też zaliczali starty do udanych i stawali na podium. Dodać należy,
że uczniowie wygrali wiele nagród, pucharów, medali i dyplomów
z czego najbardziej jest zadowolony trener Zbigniew Lewkowicz.
Gratulujemy!!!
Załączniki:

MISTRZOSTWA POLSKI PTSS ,,SPRAWNI RAZEM”

Bardzo udany start zawodniczek gorzowskich lekkoatletek podczas Mistrzostwach Polski PTSS,,Sprawni Razem".
Uczennice ZSzS w Gorzowie zdominowały Mistrzostwa Polski zdobywając , aż 4 madale w tym 3 złote (informacja w załączniku).
Bardzo dużo radości i uśmiechu na twarzy po tak udanych Mistrzostwach w Ostrzeszowi, kiedy widać efekt trudnych treningów i sukces  w postaci medali to coś co przynosi mi najwięcej radości - powiedział Zbigniew Lewkowicz Trener i Nauczyciel   Marzeny Cymerman i Sandry Pieczychlebek - medalistek Mistrzostw Polski.
załącznik: zestawienie wyników
Załączniki:

XV MISTRZOSTWA POLSKI PTSS ,,SPRAWNI RAZEM”

24 kwietnia 2010 r. w Ostrzeszowie odbyły się XV Mistrzostwa Polski PTSS "Sprawni razem"
w biegach przełajowych. Uczniowie naszej szkoły brali udział w tych zawodach i po raz kolejny odnieśli bardzo znaczące sukcesy. Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Opiekunem sekcji w naszej szkole jest pan mgr Zbigniew Lewkowicz. Dziękujemy za wspaniałe przygotowanie uczniów do zawodów, gratulujemy sukcesu i czekamy na kolejne.
Załączniki:

Zobacz zdjęcia w galerii

Zawody przełajowe

OLIMPIADY SPECJALNE - komunikat z zawodów

Dnia 11.03.2010r. w Gubinie odbył się
XV Wojewódzki Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych. Uczniowie reprezentujący naszą szkołę zdobyli liczne medale a także nowe doświadczenia w rywalizacji sportowej.
W zawodach brało udział 19 zespołów z całego województwa lubuskiego.

W dniach 19-21 marca 2010r.
w Jastrzębiu Zdroju odbył się III Ogólnopolski Mityng Olimpiad Specjalnych w Łyżwiarstwie Szybkim.